Jak vybírat tepelnou izolaci

 

maskot-dcd-ideal.png 

Nejpoužívanější tepelnou izolací je bezpochyby pěnový polystyren. Je to dáno jedinečným poměrem mezi cenou a užitnými vlastnostmi. Pěnový polystyren má při výborných tepelně izolačních vlastnostech a nízké objemové hmotnosti vynikající pevnostní charakteristiky a zároveň je snadno opracovatelný. Pěnový polystyren je tepelná izolace s dlouholetou tradicí.

Firma DCD IDEAL spol. s r.o. ho vyrábí pro stavebnictví již od roku 1974. Je to 40 let tradice, která zavazuje. Je to 40 let, které potvrzují postavení  firmy a pěnového polystyrenu na trhu. Firma DCD IDEAL spol. s r.o. je dodavatelem i dalších tepelně izolačních materiálů – extrudovaného polystyrenu, minerální vaty, PIR a PUR desek  a dřevovláknitých desek. Je tedy možné dodat do každého typu konstrukce a typu aplikace ideální materiál. Tepelná izolace a konstrukce, do které je zabudovaná, musí splňovat zároveň několik požadavků vycházejících z evropských, národních norem a vyhlášek. Výběr vhodné izolace vám usnadní kvalitní projektová dokumentace a doporučení výrobce. Doporučení výrobce naleznete i na těchto stránkách.

 

S výběrem té nejvhodnější izolace Vám pomůžeme prostřednictvím našich obchodních a technických poradců nebo na níže uvedeném kontaktu:

Ing. Tomáš Novotný: +420 737 269 028